Обновена преди 10 часа
Георги Колевичин след завръщането от Еверест: Щастлив съм, защото видях, че тялото ми ще се справи и с най-големите височини
Оставям К2 за последния връх, който ще изкача. За там ми трябва огромна подготовка и много опит!
Прочети още