Владимир Николов отново облича екипа на Славия
Снимка: startphoto.bg

Националът на България Владимир Николов се завръща у дома.
Николов пристига на стадион „Александър Шаламанов“ като свободен агент, след като разтрогна договора си с полския елитен клуб Корона (Келце).
За Владимир Николов това ще бъде втори престой в „Овча купел“.
Той премина в Корона (Келце) именно от лагера на „белите“, където преди това прекара две много силни години (между 2023 и 2025 г.), превръщайки се в любимец на феновете.
През изминалия кампания зад граница обаче българинът не успя да разгърне пълния си потенциал.
В полското първенство той записа общо 28 мача за Корона, в които се отчете с един гол и една асистенция.
Липсата на редовен статут на твърд титуляр в Келце е наклонила везните към решението му да се завърне в Първа лига, където да рестартира кариерата си под ръководството на Златомир Загорчич.
Bold
Очаква се таранът веднага да се присъедини към лятната подготовка на Славия и да бъде на линия още за старта на новия шампионат.
