Тотнъм привлече нов вратар
Снимка: Gettyimages

От Тотнъм официално обявиха вратарят Мартин Дубравка, за ново попълнение.
37-годишният футболист ще се присъедини към водения от Роберто Де Дзерби отбор от 1 юли, когато изтича контрактът му с Бърнли.
През изминалия сезон Дубравка записа 35 мача с екипа на Бърнли.
Мартин Дубравка има богат опит във Висшата лига, след като подписа с Нюкасъл през 2018 година. Той прекара седем сезона в клуба, записвайки 179 мача, преди да премине в Бърнли през 2025-а.
Словакът имаше и кратък престой под наем в Манчестър Юнайтед през 2022 година, когато отборът спечели Купата на лигата.
Дубравка има 60 срещи за националния отбор на Словакия във всички турнири.
А ето и какво сподели за трансфера си вратарят пред агенция Reuters:
- „Всичко се разви доста бързо и наистина съм щастлив да съм тук. Обичах да гледам отборите на Роберто през годините и знам всичко за неговия стил, визия и фантастичните фенове“
