Мартин Райнов преподписа с Янтра (Габрово)

Снимка: https://www.facebook.com/YantraGabrovoFC

Мартин Райнов преподписа с Янтра (Габрово)
Създадена24.06.2026 г.
Време за четене:1 мин. четене
КатегорияБГ Футбол

Бившият капитан на Левски и Берое поднови своя договор с клуба и ще продължи да бъде основният стълб в средата на терена за „ковачите“ и през следващата кампания във Втора лига.

Предстоящият сезон ще бъде трети пореден за 34-годишния халф на стадион „Христо Ботев“. От завръщането си в Габрово до момента, Райнов се утвърди като абсолютен лидер в съблекалнята и любимец на местната публика.

За Янтра той има 66 официални мача и 14 гола.

От ръководството на Янтра не скриха задоволството си от мъжкото решение на полузащитника и го приветстваха със силни думи в официалните канали на клуба:

„Марто избра да продължи пътя си там, където всичко е започнало – у дома. Някои футболисти печелят мачове. Други изграждат отбори. Мартин Райнов делает и двете. Продължаваме заедно, Марти!“

Оставането на халфа е ясен знак за амбициите на габровци, които през новия сезон ще се стремят да подобрят класирането си във Втора лига и да бъдат фактор в челото на таблицата.