Левски с важно съобщение към феновете си
Снимка: Gettyimages

От футболният клуб Левски излязоха с важно съобщение към своите фенове.
"Синия" клуб информира че 1124 фена не са подновили своите абонаментни карти за новия сезон. 254 от тях са за сектор "А", но ръководството на "сините" разясни, че няма да ги пуска в свободна продажба заради проблем със системата и ще разглежда всеки един случай отделно.
А ето и какво написа от клуба в официалните канали на отбора в цоциалните мрежи:
- „Левскари,
Срокът за подновяване на абонаментните карти изтече. Неподновените места на стадион „Георги Аспарухов“ ще бъдат в свободна продажба днес от 10:00 часа. Неподновените карти са 1124, разпределени както следва:
-
Сектор А - 254 карти
-
Сектор Б - 488 карти
-
Сектор В - 382 карти
Поради техническия проблем, възникнал в деня на старта на кампанията, като знак на уважение към засегнатите привърженици и като извинение за причиненото неудобство, взехме решение да разгледаме индивидуално случаите, при които поръчките са били отказани или заплатените суми са били възстановени.
Процесът ще се извърши по ясен алгоритъм и последователност, съобразени с момента на извършване на поръчката и реда, по който е било заето дублираното място.
В следващите дни представители на клуба ще се свържат със засегнатите привърженици, които ще имат възможност да закупят останалите 254 карти за Сектор А. Поради тази причина тези 254 карти няма да бъдат пускани в свободна продажба.
ВАЖНО УТОЧНЕНИЕ:
Поради многобройните въпроси искаме да уточним, че ако сте направили поръчка онлайн и в имейла за потвърждение статусът на поръчката е „Приета/Обработва се“ или „Платена“, това означава, че всичко с Вашата карта е наред.
Молим Ви за търпение, тъй като обемът от поръчки е огромен, а ние изпращаме ежедневно стотици поръчани карти. Уверяваме Ви, че всеки ще получи своята абонаментна карта навреме, преди първия официален домакински мач на отбора.
Ако все още не сте запазили своето място в нашия дом, може да го направите тук: https://bit.ly/4umjIHm.".
