Берое не спира с трансферите: Георги Вълчев се присъедини към „заралии“
Снимка: https://www.facebook.com/pfcberoeok

Старозагорският Берое обяви поредното си ново попълнение за лятната селекция.
Договор с клуба официално подписа полузащитникът Георги Вълчев, който веднага се включва към подготовката на отбора за предстоящия сезон във Втора лига.
Веднага след финализирането на договора си, Вълчев изрази благодарност за гласуваното доверие и се обърна към феновете с емоционално послание:
„Благодаря на треньора и ръководството за предоставената възможност! Идвам безкрайно амбициран и апелирам всички фенове и града за повече подкрепа и позитивизъм, за да върнем Берое там, където му е мястото! Само Берое!“
Вълчев е известен у нас със своята здрава игра в дефанзивен план, и лидерските си качества - профил, който ще бъде изключително ценен за треньорския щаб в битката за завръщане в Първа Лига.
