Берое взе юноша на Лудогорец

Снимка: fb/beroe

Берое взе юноша на Лудогорец
Създадена25.06.2026 г.
Време за четене:1 мин. четене
КатегорияБГ Футбол

Изпадналият от елита - Берое привлече бившия бранител на Дунав Русе и Хебър - Георги Вълчев.

Футболистът беше официално представен като ново попълнение на старозагорския тим. Той става третото ново попълнение след Борислав Вакадинов и Симеон Вешев.

Вълчев за последно игра в Хебър Пазарджик, а преди това бе в Локомотив Горна Оряховица и Дунав Русе, като преди това бе част от академията на Лудогорец. Разполага с опит във Втора лига, като има над 50 изиграни срещи.

“Благодаря на треньора и ръководството за предоставената възможност! Идвам безкрайно амбициран и апелирам всички фенове и града за повече подкрепа и позитивизъм за да върнем Берое там където му е мястото", сподели Георги Вълчев във Фейсбук.